JML-diving

Menu
MENU

Biuro projektowe

Przygotowując projekty budynków kierujemy się profesjonalizmem i obowiązującymi trendami, a także stosujemy najnowsze rozwiązania w zakresie  energooszczędności i odnawialnych źródeł energii.

 

PROFIL DZIAŁALNOŚCI BIURA PROJEKTOWEGO:

Wykonujemy dokumentację projektowo-kosztorysową budynków usługowych, użyteczności publicznej i budynków przemysłowych, w szczególności w zakresie działalności branży funeralnej oraz ochrony środowiska. Prowadzimy proces projektowy od analizy formalno-prawnej działki przed jej zakupem przez Inwestora, poprzez etap koncepcji architektonicznej do uzyskania pozwolenia na budowę i opracowania projektów wykonawczych nowoprojektowanych obiektów jak i budynków istniejący w zakresie przebudowy, rozbudowy czy remontu. Wyróżniamy się terminowością wykonania projektów, niepowtarzalnością projektowanych obiektów oraz doświadczeniem przy skomplikowanych uwarunkowaniach formalno-prawnych i terenowych. Projektujemy obiekty na terenie całej Polski, a także w Słowacji i na Litwie.

Stale współpracujemy z projektantami branżowymi oferując pełen zakres usług od projektu koncepcyjnego na kosztorysach kończąc. Architekci i projektanci zatrudnieni w naszej firmie posiadają pełne uprawnienia oraz są zrzeszeni w okręgowych izbach architektów lub inżynierów budownictwa. W pracy korzystamy tylko z licencjonowanego oprogramowania.

 

OFERTA:

–              opracowywanie analiz chłonności terenu i analiz oceny ryzyka;

–              projekty studialne / koncepcyjne;

–              projekty architektoniczno-budowlane oraz wykonawcze wielobranżowe;

–              inwentaryzacje architektoniczno-budowlane;

–              projekty zmiany sposobu użytkowania;

–              prowadzenie nadzorów autorskich;

–              kompleksowe doradztwo projektowe i inwestycyjne