JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Współpraca z targami HISPACK / FOODTECH 2018 w Barcelonie

16.11.2017

HISPACK / FOODTECH to najważniejsza impreza targowa z branży opakowaniowej i spożywczej w Hiszpanii. Targi organizowane są w Barcelonie.

HISPACK to Międzynarodowy Salon Branży Opakowaniowej, organizowany co trzy lata, który w roku 2018 będzie miał już swoją 17 edycję.

FOODTECH to nowa nazwa targów Alimentaria Barcelona, ważnej i znanej na całym świecie imprezy targowej organizowanej od 1984 roku.

Obydwie imprezy cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród wystawców i odwiedzających z branży spożywczej oraz opakowaniowej. Świadczą o tym cyfry: we wrześniu 2017 zakontraktowano już 80% powierzchni wystawienniczej. Organizatorzy spodziewają się ponad 700 wystawców, z których 1/4 będzie spoza Hiszpanii. Wśród odwiedzających targi przeważają osoby decyzyjne, reprezentujące właścicieli lub zarząd (ponad 50% odwiedzających) oraz personel techniczny (ponad 30%).

W ramach współpracy z Targami w Barcelonie serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania większej ilości informacji o imprezie oraz pomocy w organizacji wyjazdu na targi.