JML-diving

Menu
MENU

O firmie

Firma JML GLOBAL świadczy usługi w w kilku obszarach wspierających prowadzenie biznesów przez naszych klientów: specjalistyczne biuro architektoniczno-projektowe, specjalistyczne usługi związane z pozyskiwaniem pozwoleń w zakresie ochrony środowiska i sprawozdawczości korzystania ze środowiska, outsourcing procesów handlowych oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw, reorganizacji firm i jednostek biznesowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w każdej z branż w zakresie realizowanych przez nas usług. Nasza firma jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie wykonywania projektów architektonicznych dla branży funeralnej. Specjalizujemy się w budynkach usługowych i przemysłowych. Skutecznie zajmujemy się pozyskiwaniem pozwoleń środowiskowych, w tym pozwoleń emisyjnych, postępowań kompensacyjnych, pozwoleń wodno-prawnych. Zajmujemy się opracowaniem operatów energetycznych. Dla Wszystkich naszych klientów prowadzimy sprawozdawczość korzystania ze środowiska oraz wspieramy ich przy ewentualnych kontrolach.

Od wielu lat zajmujemy się outsourcingiem procesów handlowych – nasz doświadczony zespół skutecznie zajmuje się pozyskaniem kontraktów dla naszych klientów. Działamy na rynku B2B w całej Europie-Środkowo-Wschodniej. Posiadamy pracowników i współpracowników w Polsce i zagranicą. Korzystamy z zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych w swojej codziennej pracy.

Nasz dział marketingu dba o spójną strategię marketingową naszych klientów, przygotowując pełne portfolio materiałów elektronicznych, drukowanych oraz organizując eventy oraz przez udział w imprezach branżowych.

Od samego początku istnienia naszej firmy zajmujemy się restrukturyzacją przedsiębiorstw, reorganizacją firm i procesów. Usługi te, w połączeniu z usługami outsourcingu handlowego, usługami marketingowymi dla wszystkich naszych klientów wykonaliśmy z pełnym sukcesem – osiągnęliśmy założone cele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zadowolenie klienta jest dla nas największą wartością.