JML-diving

Menu
MENU

O firmie

Firma JML GLOBAL świadczy usługi w zakresie doradztwa w prowadzeniu biznesu, rozwoju nowych linii biznesowych (w tym wprowadzania nowych produktów na rynek), restrukturyzacji przedsiębiorstw, reorganizacji firm i jednostek biznesowych.

Działalność naszej firmy zorganizowana jest w dwie linie biznesowe.

Pierwszą z nich jest działalność konsultingowo-handlowa dla podmiotów chcących rozwijać współpracę w zakresie handlu i usług pomiędzy firmami polskimi i zagranicznymi (z UE i spoza Europy). Dotyczy to zarówno firm polskich, pragnących eksportować swe towary lub usługi za granicę, jak i firm zagranicznych pragnących oferować swe produkty i rozwiązania na rynku polskim. Zakres świadczonych usług to między innymi: identyfikacja i kontakt z potencjalnymi klientami, dystrybutorami, instytucjami otoczenia biznesu, prasą branżową, tłumaczenie i konfekcjonowanie materiałów promocyjnych, organizacja spotkań, tłumaczenia ustne podczas spotkań, tłumaczenie ofert, zapytań ofertowych, organizacja stoiska na targach, organizacja misji handlowych, itp. Ze względu na charakter poszczególnych branż oraz różne cele  naszych klientów, zakres usług jest ustalany z każdym klientem indywidualnie na początku współpracy i na bieżąco modyfikowany w zależności od zmieniającej się sytuacji i nowych okazji pojawiających się na rynku. Naszych stałych partnerów reprezentujemy przed ich klientami, będąc de facto ich oddziałem.

Drugą linią naszego biznesu jest reorganizacja przedsiębiorstw działających w Polsce – w tym wprowadzenie nowych produktów, technologii wejście na nowe rynki, łączenie firm, reorganizacja i podnoszenie efektywności organizacji. W ramach tej działalności zajmujemy się też tworzeniem nowych firm.

Zadowolenie klienta jest dla nas największą wartością.